رایبد پلاست کارخانه تولید ملزومات پلاستیکی صنعت حمل و نقل

فروش لیفتراک
لیفتراک ها خودرو هایی در ابعاد بسیار کوچک هستند که از آن ها برای جا به جایی پالت پلاستیکی و چوبی در انبار کارخانه ها استفاده می شود ، به دلیل استفاده زیاد از این ماشین های کوچک ، شرکت های مطرح بسیاری در کشور اقدام به تولید و فروش لیفتراک کرده اند.  
فروش انواع لیفتراک
فروش لیفتراک ها با توجه به قیمت های متفاوتی که دارند انجام می پذیرد‌. انواع لیفتراک از قطعات مختلف تشکیل شده اند که میزان و کیفیت کارایی آن ها نیز با هم متفاوت است.
نوع اول لیفتراک ها لیفتراک های دستی یا همان جک پالت ساده هستند که بسیار ساده بوده و کارایی کمتری نسبت به دیگر لیفتراک ها دارند ، آموزش کار با این نوع لیفتراک ها بسیار راحت است و نیاز به زمان بسیار کمی دارد.
نوع دوم از لیفتراک ها لیفتراک های برقی یا موتوری هستند که سرعت بسیار بالایی دارند و کارایی زیادی در جا به جایی اشیا سنگین در مدت زمان کوتاه از خود نشان می دهند.
 استکر ها نیز از جمله لیفتراک ها هستند که قادر به بالا و پایین آوردن اجسام می باشند که در نوع برقی و نیمه برقی قرار دارند ، میزان باری که این نوع لیفتراک ها می توانند تحمل کنند بسیار بالا می باشد.
لیفتراک وزنه تعادل از گروه لیفتراک ها می باشد که با سوخت های مختلف کار می کند این دسته جزو پر کاربرد ترین نوع لیفتراک ها می باشند که در محیط های بسیار وسیع و باز به کار گرفته می شوند.
لیفتراک ریچتراک مقاوم ترین نوع آن ها می باشد که قادر است به تنهایی چندین تن را حمل کنند که البته در کشور ما اندکی کمیاب می باشد.
 قیمت لیفتراک
قیمت انواع لیفتراک با کارایی های متفاوتی که دارند با توجه به برقی بودن ، نیمه برقی بودن یا سوختی بودن متفاوت است.
در کل شرکت هایی که به فروش لیفتراک در انواع مختلف اقدام می کنند قیمت های مشابهی دارند زیرا قیمت ها همواره توسط ناظران مربوطه تحت نظر گرفته می شود فروش لیفتراک اگر به صورت عمده انجام شود تخفیف بسیار زیادی را حاصل می سازد که می توانید در صورت خرید به صورت عمده با فروش لیفتراک به صورت تکی اقدام به سود آوری نیز بکنید.
فروش لیفتراک دست دوم
از جمله کارایی که برخی از شرکت های فروش لیفتراک دارند ، فروش لیفتراک دست دوم است ، این شرکت ها لیفتراک های دست دوم را که هنوز کارایی دارند با توجه به میزان سلامت اجزای آن قیمت گذاری می کنند و به فروش عموم می رسانند.‌
همچنین خرید لیفتراک های دست دوم می تواند صرفه اقتصادی نسبتا خوبی داشته باشد بنابراین برای افرادی که در کارگاه خود به دنبال استفاده از لیفتراک های دست دوم هستند می توانند با خرید این نوع لیفتراک ها هم صرفه جویی مالی انجام دهند و هم از کارایی های آن ها استفاده کنند.

اگر می خواهید با انواع لیفتراک و کارایی آن ها آشنا شوید ، می توانید به سایت های آن ها مراجعه کرده تا با توضیحات بسیار جامعی که در این سایت ها وجود دارد آشنایی لازم را به دست آورید حتی بسیاری از این سایت ها کارایی لیفتراک های مختلف را با فیلم هایی که از طرز استفاده و کار آن ها نشان می دهند بهتر می توانند به شما در شناخت آن ها کمک کنند.
برای تماس غیر حضوری با این شرکت ها می توانید در فضای مجازی آن ها دنبال کنید و یا در هر کجای کشور که هستید با روش سفارش اینترنتی اقدام به خرید این وسیله کاربردی کنید حتی می توانید خودتان به شرکت های فروش لیفتراک بروید و به صورت حضوری از لیفتراک های مختلف دیدن کرده و اقدام به خرید فرمایید.

برای خرید انواع لیفتراک روی لینک زیر کلیک کنید

https://parsforklift.ir/