رایبد پلاست کارخانه تولید ملزومات پلاستیکی صنعت حمل و نقل

فروش سطل زباله در اصفهان تهران مشهد شیراز تبریز کرج قیمت سطل زباله 120 لیتری ابعاد سطل زباله خرید سطل های تفکیک زباله سطل زباله 360 لیتری سطل زباله 70 لیتری سطل زباله پارکی سطل پدالی

سطل های زباله صنعتی نسل جدیدی از سطل های زباله هستند که با دوام بالا و کاربردهای فراوان برای صنایع مختلف قابل استفاده می باشند.
این سطل های بزرگ صنعتی دارای درهای قابل قفل شدن و چهار چرخ کاستور با کنترل ترمز هستند که همه از فولاد مرغوب ساخته شده اند.
سطل های زباله بزرگ و صنعتی برای جمع آوری و دفع انواع زباله های مختلف صنعتی و شرکتی طراحی شده اند که شامل :
زباله های عمومی بازیافت خشک مخلوط بازیافت تک زباله (کاغذ ، کارت و پلاستیک) زباله های صنعتی و تجاری فشرده .
سطل های زباله صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که فوق العاده سخت ، مقاوم و ماندگار هستند و برای انواع شرایط آب و هوایی شدید و گرم و مرطوب ساحلی و یا نمک های خورنده و در برخورد با مواد شیمیایی مناسب می باشند و تمامی آزمایش های لازم بر روی آن ها انجام شده است.
از مزایای سطل زباله های صنعتی میتوان به موارد زیر اشاره نمود.
این سطل های زباله چرخ هایی از جنس فولاد مرغوب دارند به همین دلیل حمل و نقل و جابه جایی آن ها بسیار سریع و راحت می باشد.
علاوه بر این در تولید سطل زباله های صنعتی از پلاستیک و پلیمر مرغوب استفاده شده است که تمیز کردن و نظافت آن را سهولت می بخشد.
همچنین این سطل های زباله صنعتی از پلی اتیلن با چگالی بالا ساخته شده به همین دلیل عمر طولانی داشته و از دوام بسیار بالایی برخوردار است.
با تنوع رنگ و کیفیت عالی مناسب انواع کارخانجات ، شرکت های تولیدی و خدماتی در سایز ها و انواع گوناگون می باشد.
سطل های زباله صنعتی برای طیف گسترده ای از صنایع و محل های کار ایده آل است ، زیرا توانایی مدیریت ظرفیت های زیادی از زباله را دارد.

قاب اصلی این سطل های زباله صنعتی ساخته شده از پلی پروپیلن محکم و مقاوم در برابر خرد شدن است و دارای دسته و همچنین گیره های قفل درب است ، بنابراین شما می توانید در حالی که از سطل زباله استفاده نمی کنید یا هنگام حمل و نقل ، درب آن را محکم قفل کنید.
این سطل زباله های صنعتی را شما میتوانید در مکان های مختلف با حرارت بالا تا ۸۰ درجه سانتی گراد نیز استفاده نمایید.
انواع سطل زباله صنعتی مناسب برای کارخانجات صنعتی ، شیمیایی ،تولید فرآورده های غذایی رستوران ها،کافی شاب ها،تالارها،بیمارستان ها،درمانگاهها و سایر مراکز تولیدی و خدماتی می باشد.
اگر شما هم به دنبال سطل زباله صنعتی و قابل حمل برای کسب و کار خود هستید که هم از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد و هم دارای ضمانت بوده با ما در ارتباط باشید و از مدل های مختلف سطل زباله صنعتی ما دیدن فرمایید تا متناسب با کسب و کار و حرفه خود بهترین نمونه سطل زباله صنعتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب را خریداری نمایید.